close
چت روم
رایانه

آخرین مطالببررسی ویندوز 10 مایکروسافت (نسخه نهایی)

چند روزی بیشتر از زمان عرضه‌ی رسمی ویندوز ۱۰ نمی‌گذرد اما با این وجود شاهد نصب سیستم عامل جدید مایکروسافت بر روی بیش از ۲۵ میلیون کامپیوتر هستیم. اگر شما نیز قصد ارتقا به ویندوز ۱۰ را دارید اما تصمیم قطعی نگرفته‌اید با بررسی ما از سیستم عامل جدید ردموندی‌ها همراه باشید تا نکات ضعف و قوت آن را بهتر بشناسید.

دنباله نوشتار...

گاهنامه مسافر نجف

گاهنامه مسافر نجف اثری است از تیم سمنیون که به زودی عرضه خواهد شد...

 

دنباله نوشتار...

دانلود ادوبی ریدر 11

Adobe Reader جدیدترین نسخه از برنامه ی معروف كمپانی Adobe است كه جهت خواندن و مشاهده کتاب های الکترونیک PDF استفاده می شود، این نرم افزار رایگان محصولی از شرکت غول آسای Adobe می باشد، كه به تازگی جدیدترین نسخه آن را با تغییراتی جزئی ارائه نموده است.

دنباله نوشتار...

یوبی‌سافت بازی‌های مبتنی بر واقعیت مجازی را در سال ۲۰۱۶ رونمایی می‌کند

در حال حاضر بازار برای عرضه بازی‌های مبتنی بر واقعیت مجازی آمده نیست، اما غول بازی‌سازی یوبی‌سافت در آینده قصد دارد با تولید این گونه بازی‌ها شرایط حاکم بر بازار را تغییر دهد.

دنباله نوشتار...

۱۱ نکته و ترفند برای افزایش طول عمر شارژ باتری لپ‌تاپ گرانقدر شما!

ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد که در یک سفر هوایی و یا هر جای دیگری شارژ باطری لپ‌تاپش رو به اتمام بوده و دسترسی به برق نداشته باشد. در چنین مواقعی باید دست به دامن اقدامات جادویی شوید که بتوانند چند دقیقه یا ساعت بیشتر کار شما را راه بیندازند!

دنباله نوشتار...

بررسی اسکایپ ، وی چت ، وایبر و واتس اپ و...[اختصاصی پاتوق-قسمت اول]

در دنیای مجازی که در حال حرکت به سمت آن هستیم یا شاید هم ما را دارند به نرمی به سمتش می برند،ارتباطات یا به صورت متنی است ،مثل چت معمولی ،یا مکالمه و یا تصویری حال برنامه هایی نیز طراحی شده که از این روند استفاده کنند و به نوعی ارائه خدمت کنند. حالا این ارائه می توانند به طور کل پولی باشد یا خدمات خاصی تنها پولی باشد و یا کامل رایگان که همواره گمانه زنی هایی در این که چقدر این سرویس دهنده ها قابل اعتمادند و کاربرد جاسوسی دارد یا نه بوده است. خود این جاسوسی هم بحث بلند بالایی دارد که چه استفاده ای می شود.ما در این مقاله قصد داریم تعدادی از اپ های معروف را در این زمینه بررسی کنیم.به صورت خیلی اجمالی.با ما همراه باشد.

دنباله نوشتار...

دو نرم افزار خوب برای تدوین فیلم

در ادامه...

دنباله نوشتار...