close
چت روم
خودرو

آخرین مطالب9 تکنولوژی صنعت خودرو در سال 2014 را ببینید

از بهترین تکنولوژی‌هایی‌ که در اتوموبیل‌های ۲۰۱۴ استفاده می‌شود خبر دارید؟ با توجه به خودروهای آخرین مدلی که در بازار موجود است، دانستن این اطلاعات زیاد هم سخت نیست.

دنباله نوشتار...

بهترین خودروهای سدان بازار ایران

زبده ترین طراحان دنیا بر این اعتقادند که هرچه طراحی بدنه خودرو عجیب تر و منحنی تر باشد، زودتر چشم را خسته می کند و از مد می افتد. سوناتا 2011 نیز از این قاعده مستثنی نیست. چهره ای که در نگاه اول چشم را می رباید اما بسیار زود از چشم می افتد.

بقیه مطلب در ادامه...

دنباله نوشتار...

ویژگی های عجیب و غریب ماشین‌های آینده

فناوری، همه جوانب زندگی ما را تغییر داده است. این تغییرات تا حدی پیش رفته اند که قرار است خود انسان را از صحنه های مختلف زندگی‌اش حذف کنند. به طور مثال، ماشین های آینده دیگر به راننده و حضور او نیازی ندارند.


بقیه در ادامه...

دنباله نوشتار...

خودروی تاشو +عکس

خودروهایی که در سطح طرح هستند همگی از ویژیگی های خاصی بهره می برند که بودن آن ها می تواند رانندگی را لذت بخش و مفرح تر کند. این امکانات هر کدام می توانند در بخش خاصی از رانندگی در اختیار شما قرار بگیرند.


بقیه در ادامه...

دنباله نوشتار...

کنترل عملکرد خودرو با ساعت هوشمند

در راستای گسترش توجه به فناوریهای پوشیدنی شرکت خودروسازی نیسان یک ساعت هوشمند که عملکرد یک خودرو و راننده آن را مونیتور می کند برای رانندگان خودروهای این شرکت رونمایی کرد.

در ادامه...

دنباله نوشتار...

برترین خودروهای نمایشگاه فرانکفورت

در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت امسال شاهد ماشین های بسیار عالی از برندهای مشهور دنیا بودیم. ماشین هایی از خودروسازانی همچون آئودی، پورشه و جگوار. در این پست 8 دستگاه از بهترین خودروهای این نمایشگاه را انتخاب و معرفی کرده ایم.

در ادامه...

دنباله نوشتار...